Někdo by řekl catering, my říkáme Svačina. Pravidelná snídaně pro firmy, občerstvení na konferenci nebo dárky pro zaměstnance.

Prostě naše nejosvědčenější produkty café jen v cateringové formě.

SVAČINA NA KAŽDÝ DEN

Naše nejmilejší produkty, které vám rádi nachystáme ve všední dny od 9 ráno. Prohlédněte si katalog, napište nám a my se vám ozveme s potvrzením a doladěním detailů. Stačí nám dát vědět dva pracovní dny předem. Svačinu posíláme po Praze Liftagem nebo si ji u nás ve Vršovicích vyzvednete osobně.

SVAČINA NA MÍRU

Plánujete větší událost, na kterou potřebujete specifickou svačinu?  Ozvěte se nám. Pracovali jsme pro Nikon, Amo, WebExpo nebo CDN77, kterým jsme pomohli zorganizovat mnoho úspěšných akcí. Zde najdete některé z realizací. Jsme kreativní a baví nás nové výzvy. Napište nám, jakou zábavu vymyslíme s Vámi.

DÁRKOVÉ BOXY

Hledáte originální dárky? Máme širokou řadu vlastních super produktů a spolupracujeme se skvělými dodavateli. Dokážeme poskládat krásné a hlavně dobré boxy. Od cukroví na Valentýna, přes dárkové boxy pro zaměstnance k Vánocům až po tématickou krabici jako pozornost pro klienty. Stačí popsat svou představu a my vám nabídneme konkrétní řešení.

NAPIŠTE NÁM! 

Během následujícího pracovního dne vás budeme kontaktovat. 

Pokud víte, na kdy Svačinu chcete.

BÁRA

svacina@cafejen.cz

café jen backoffice
Norská 9, Praha 10