PŘIDEJ SE K NÁM!

Ve Vile na přelomu jara a léta otevíráme kavárnu a stavíme do ní celý vilový tým. Máš tak jedinečnou možnost u toho být s námi, ať už za kávovarem, na place nebo v kuchyni. A v Jenovi se taky najde místo pro šikovné lidi.

Náš tým je skvělý, zakládáme si na stabilním zázemí, kvalitních surovinách a dobře odvedené práci. Pořádáme pracovní i nepracovní workshopy a výlety. Jsme kreativní a pracovití, neméně důležitý je pro nás work-life balance.

Zajímají nás tvé předchozí zkušenosti, pokud jsou z gastra tak skvělé, pokud ne, je pro nás důležitý drive, s jakým se stavíš k novým výzvám a tvá chuť učit se a rozvíjet.

Nabízíme práci na plný i částečný úvazek (0,5-0,7 FTE) a také brigádu. Prohlédni si aktuální pozice a ozvi se nám!


KTERÉ POZICE AKTUÁLNĚ OBSAZUJEME?

BAR (VILA 63)

BARIST*KA senior

Umíš nastavit espresso, rozumíš si s extrakcí a nezalekneš se nekončící fronty kafíček ani jakýchkoli kávových dotazů. Víš, jaká je důležitost celého týmu a dokážeš dohlídnout a komunikovat s ostatními na směně. Celou směnu budeš mít na starost hladký provoz za barem a to, že kafíčko skvěle chutná.

BARIST*KA junior

Kafíčku se věnuješ již nějakou dobu, umíš zacházet s nastaveným receptem a sázet shoty, chceš se zdokonalit v kafíčku a celkově v kavárenství a máš radost z živého ruchu v kavárně. Ve Vile budeš mít na starost vše okolo kafíčka.

BAR BACK

Za barem jsi jako doma, baví tě alko i nealko, fermentace i pivo, you name it. Rychlost a čistota za barem je tvé druhé jméno. Ve Vile budeš mít na starosti velký kus provozu a tvorbu všech barových objednávek kromě kafíčka.

SUPER SERVIS

Zvládáš kilometry v nohou s úsměvem a i na konci dne tě lidé stále baví. Ve Vile se budeš věnovat lidem, běhat po place i po zahradě v krásném prostředí. Budeš mít na starosti, že vše hladce plyne, od komunikace s barovou směnou tak kuchyní.

KUCHYNĚ & ZÁZEMÍ (VILA 63)

UMÝVÁNÍ nádobí

Nádobí umýváš levou zadní a nezalekneš se jeho množství. Máš rád*a pořádek a čistotu a samostatnou práci. Naše myčka má pěkný pokojíček mezi kuchyní a barem.

KITCHEN senior

V kuchyni se umíš otáčet a baví tě kavárenská kuchyně – snídaně, brunche, tapas a již máš z kuchyně zkušenost. Víš, jaká je důležitost spolupráce s ostatními v týmu a ceníš si skvělých surovin, orientuješ se v trendech kávárenské kuchyně a rozumíš jejím specifikům. U nás budeš pracovat v krásném novém prostředí pod vedením Sáry a tvojí starostí bude vydávání snídaní a odpoledního menu. Také se budeš podílet na kreativitě a tvorbě vilového menu.

KITCHEN all-rounder

V kuchyni se umíš otáčet a chceš se vše naučit. Udržuješ čistotu a umíš pracovat rychle. Nezalekneš se ani pečení, prostě tě baví kavárenská kuchyň se vším všudy. Zvládáš oloupat vajíčka a nakrájet jablka a být supportem celému týmu.

PEKAŘ*KA / CUKRÁŘ*KA

Trouba je tvůj nejlepší kamarád! Zvládáš pracovat s nastavenými recepturami, technologiemi a dokážeš pracovat samostatně a efektivně. Na starost budeš mít přípravu všech produktů naší pekárny, pečeme si vlastní bábovky, chleba, koláče, dorty a občas přijde i na cukrařinu. Těmito dobrotami zásobujeme café jen, vilu i svačinu.

ÚDRŽBÁŘ*KA

Šikovnost je tvé druhé jméno, umíš leccos opravit a postaráš se o to, aby bylo ve vile vše funkční. Pracovní doba je nepravidelná podle potřeby. Žádné strachy, nářadí dodáme!

BAR (CAFÉ JEN.)

BARIST*KA CJ

V Jenovi se na pozicích se pravidelně střídáme a taky občas děláme vše najednou. Kafíčko, servis, bar. Takže pokud si poradíš s espressem i latté artem, víkendovou frontou na kase a nezalekneš se ani nádobí a navíc si ceníš blízkého vztahu se zákaznictvem malého podniku, tak je to ideální pozice pro Tebe. Pokud Ti jedna ze skills schází, nevadí, rádi Te vše naučíme.

CO NABÍZÍME?

  • práci na smlouvu nebo DPP dobře ohodnocenou podle zkušeností

  • zázemí stabilní firmy a skvělý team

  • flexibilní pracovní dobu - umíme přizpůsobit úvazek osobním potřebám, podporujeme work-life balance

  • placenou dovolenou

  • účast na školeních a interním vzdělávacím programu, podpora sebevzdělávání a soutěžení v oboru

  • práce v novém prostředí krásné vily nebo v rodinném prostředí malé kavárny

NAPIŠ NÁM:

Základní informace o tobě:

Na kterou pozici se hlásíš?*

VILA 63

CAFÉ JEN

Napiš nám o sobě, svých dosavadních zkušenostech a cokoli, co Ti přijde důležité a relevantní: *

Proč chceš pracovat s námi a proč bychom si Tě měli vybrat? *

Kdy bys u nás chtěl*a začít pracovat? *

Jaký úvazek hledáš?*

Jaká je tvá finanční představa (v hrubém)? *

Napiš nám alespoň 3 termíny (PO-PÁ 8-19) v následujících dvou týdnech, kdy máš čas na pohovor. Většinou ho děláme online, takže je to super easy. *

Zde můžeš přiložit přílohu dle tvého uvážení. Třeba životopis.

Soubor

Poznámky:

Odesláním dotazníku souhlasíš se zpracováním osobních údajů pro účely hiringu do firmy cafejen s.r.o.

Moc děkujeme za tvůj zájem.

Máš nějaké otázky?

Napiš Míše na michaela@cafejen.cz. 


KDO JSME?

Jsme malá (soon not so small), dynamická a hodně různorodá parta. Necháváme si zarůstat byty pokojovkama, jezdíme na biku, běžkách, motorce i skatu. Někdo studoval antropologii někdo ekonomii a někdo všechno mezitím a nic. Někteří máme děti, kočky, psy a někteří kvásek v lednici. Posloucháme techno i devadesátkový rock a český folk. Fotíme, šijeme, architektujeme, běháme, píšeme, djujeme, saunujeme se, každý je tak trochu unikát. Dohromady nás ale spojuje láska k dobrému jídlu, kafíčku a drinkům různého typu. Dohromady za kávovarem, za barem a v kuchyni tvoříme café jen a nově Vilu 63. 

Dávají nám smysl dlouhodobá spolupráce a dobré vztahy, rádi se vzděláváme v rozličných oblastech a rosteme spolu. Stejně tak máme rádi soutěže a nové výzvy. Hledáme k sobě parťáky a parťačky, kteří to vidí podobně.