Vila 63

Možná si říkáte, proč se u nás v kavárně teď tak často a nahlas skloňuje slovo vila, proč se na sítích objevují fotky nového nábytku, hrníčků a rozkopané zahrady. Jak tohle všechno souvisí s café jen?

Po dalším prostoru se z café jen díváme již pár let. I když naše vršovická základna na Kodaňské 37 je skvělá, navíc jsme si k ní v roce 2017 přibrali nebytový prostor na Norské 9 (aka Nora, jak říkáme v týmu). Sem se schovala naše přípravná kuchyně, sklad i kancelář.
Vždy jsme ale chtěli zkusit nějakou další legraci - někteří chtěli pražit kávu, jiní provozovat hotel. Otevřít espresso bar na druhém břehu Vltavy byl sen celkem společný, jen mu nepřály okolnosti. No a tak když se objevila nabídka prostoru v krásné vile se zahradou v - podle nás - nejhezčí části Vinohrad, nebylo dlouho o čem přemýšlet. Tohle je projekt, který nás bude bavit!

Pro začátek padlo rozhodnutí zkusit menší sousto v podobě místa, které poskytne zázemí pro různé druhy akcí - naše a hlavně ty vaše. Prostě takový jenovský event spot. V širším centru města a přitom ve skrytu krásné prvorepublikové zahrady. V místě s nezaměnitelnou atmosférou, v bezprostřední blízkosti proslulých modernistických vil.

Začátkem února jsme začali s rekonstrukcí a když vše půjde podle plánu, chystáme se v květnu otevřít pro první akce. Za tímto účelem vzniká kompletní gastro zázemí v suterénu vily a chystáme zahradu, kam se vejde klidně i 70 lidí. A je to jízda! Sledujte ji na našem instagramu

ZDÁ SE, ŽE BY VILA MOHLA BÝT IDEÁLNÍ MÍSTRO PRO VÁŠ EVENT?