VÝBĚROVÁ KÁVA

V Café Jen pracujeme s výběrovou kávou z aktuálních sklizní, praženou s respektem k surovině. Taková káva je ovocná, šťavnatá nebo třeba oříšková, ale nikdy ne nudná. Ochutnáte u nás kávu předních evropských pražíren, především britského Has Beanu, se kterým dlouhodobě spolupracujeme. Naši baristé pracují s kávou tak, aby využili její potenciál a nabídli vám jej v každém šálku. Ať už se jedná o espresso, cappuccino či filtr. Zakoupíte si u nás také zrnkovou kávu.

SNÍDANĚ

Jó snídaně u Jena, to je věc. Od klasiky ve formě snídaně šampiónů nebo domácího ořechového musli přes obložený chléb s avokádem až po tvaroh s karamelizovaným podzimním ovocem nebo nakládanou ovesnou kaši, to všechno je snídaně u nás. Každé ráno si totiž žádá jiný start. A nás baví o snídaních přemýšlet a vymýšlet netradiční kombinace. Jo a o víkendu rozhodně přijďte na náš víkendový speciál. Každý víkend je jiný a jedinečný.

KOLÁČE & CO

Pečeme domácí koláče podle našich vlastních receptur z poctivých surovin. Recepty neustále ladíme a s našim kuchyňským teamem vymýšlíme nové. Máme pár našich oblíbenců, bez kterých se však neobejdeme - mrkvový dort se spoustou ořechů, čokoládové cookie ze tří čokolád a spousty másla, nebo čokobanánová bábovka - vláčná, hutná a návyková. A míša - vyšlehaný tvaroh s vrstvou čokolády... vršovičáci ví.

CATERING

Pokud máte Café Jen daleko nebo chcete u vás ve firmě uspořádat menší firemní snídani, naše dobroty chystáme také ve formě s sebou. Nachystáme od jednoho koláče a pár sendvičů až do občerstvení pro cca 50 lidí. V případě zájmu nám včas napište na jen@cafejen.cz.