4 roky!!!

tak, dneska slavíme 4. narozeniny café jen. kdybyste mi těch několik roků zpátky řekli, že dneska budeme tady stát s pivem venku na kodaňské a slavit s ostatníma nejskvělejšíma holkama z jena, kterých je dvanáct plus, kam se my i celé café jen. za ty roky posunem, že budem právě v procesu opravování a vytváření našeho nového studia v norské, že potkáme tolik zajímavých lidí a kolik se toho naučíme ... tak bych vám nevěřila.
a současně, to strašně rychle uteklo!
ještě teď si vybavuju, když jsem šla poprvé kodaňskou, podívat se na prostor z inzerátu a snažila jsem se objektivně posoudit, zda to má v tomto hoodu smysl a jestli se mi prostor líbí natolik, že do něj investujem své úspory (pravda, moc jich nebylo) a představy a sny. objektivita však nikdy nebyla moje silná stránka, a přišlo mi to dobrý. domče, která v tom má o dost víc zkušeností, to taky přišlo dobrý. tak jsme řekly jo a pustily se do práce. a tu jsme ještě neskončily, že jo :o)
tak jsem dneska z nostalgie vytáhla pár historických fotek z albíčka, abych si připomněla, jak to všechno na začátku vypadalo <3
byly to krásný čtyři roky, díky za ně a už se těším, co přinesou ty nadcházející.

hanka.