Ahoj, tady Café Jen.

22. říjen 2016

vítejte na našem novém webu! máme z něj velkou radost a velký dík za něj patří Martinu Haklovi a solidpixels a Breezy. takže děkujem!

součástí webu jsme vymysleli i tenhle náš deník. správně se ptáte, jestli není blogování už tak trochu old fashioned, trochu jo, ale přesto ho mám osobně ráda. sociální sítě jako facebook, instagram, stories (prolinky na naše soc síťe) jsou super, jelikož díky nim s vámi sdílíme naše zákulisí a díky rychlosti vám během chvilky sdělíme, jaký máme koláč, nebo, že nám neteče voda a je zbytečné k nám jít.

někdy ale máme chuť sdělit více, rozepsat se o tématech, která se nás dotýkají víc do hloubky nebo jednoduše mít médium, aby si o nás mohli číst třeba naši rodiče, kteří až tak facebook neberou. haha. :o) tak proto vznikl tento náš online deník.

bude o životě u nás v café jen, o tom, co zažíváme všedního i nevšedního, o tom, jaké to je být majitelem, baristou, o tom, nad čím přemýšlíme a čím žijeme... prostě o tom, na co by nám nikdo jiný nedal nikde jinde prostor. třeba vás nějaké téma zaujme a vy si v našem virtuálním deníku občas zalistujete. a tak.

tak předem děkujem.

Hanka