KÁVA

V café jen pracujeme s výběrovou kávou z aktuálních sklizní, praženou s respektem k surovině. Věříme, že přesně toto se ve výsledném šálku a chuti projeví nejvíce. Ochutnáte u nás jednodruhové výběrové arabiky, čerstvě pražené z různých koutů světa podle aktuálních sklizní. Díky tomu naše espresso nechutná pokaždé stejně, je živé, ovocné a sladké. Ve filtrované kávě můžete zase objevovat rozličné tóny, od rybízu přes čokoládu až po oříšky.

Od začátku spolupracujeme se skvělou britskou pražírnou Has Bean, která patří k tomu nejlepšímu, co můžete na kávovém trhu ochutnat a je naše srdcovka. 

Zrnkovou kávu ve 250g pytlíčcích si u nás též můžete zakoupit.

SNÍDANĚ

Každé ráno si totiž žádá start. Od úplné klasiky jako jsou vajíčka na másle přes fermentovanou ovesnou kaši až po chilli con carne. Baví nás o snídaních přemýšlet a vymýšlet tradiční i netradiční kombinace tak, aby každé ráno bylo dobré.

Naše aktuální týdenní menu nejdete zde.

O víkendu připravujeme speciální brunchové menu, které měsíčně obměňujeme. Takže se vždy máte na co těšit!

KOLÁČE & SPOL

Podle našich vlastních receptur každý den pečeme domácí koláče. Bez několika našich oblíbenců se neobejdeme my a ani naši zákazníci.

Mrkvový dort se spoustou ořechů, banana bread s čokoládou anebo kokosem a brusinkami anebo třeba míša. Nepotrpíme si na překombinované dorty, věříme, že v jednoduchosti je krása.

CATERING

pokud potřebujete mrkváč nebo svačinu na váš coffee break, firemní snídani nebo školení - náš malý projekt SVAČINA by mohla být to, co hledáte.

více informací: https://svacina.cafejen.cz